всі категорії
EN

Про нас

Головна> Про нас

ПРО НАС

Hunan Green Star Biotechnology Co., Ltd. (Green Star) – це компанія, яка надає повністю біорозкладані матеріали, продукти PLA та системні рішення, заснована командою експертів і лікарів з Дослідницького центру біоматеріалів відомого університету в Китаї. .

Продукти мають відмінну біорозкладаність і фізичні властивості оригінальних полімерних матеріалів, які можуть замінити звичайні нафтохімічні пластикові вироби. Компанія постійно впроваджує інновації та збагачує свою серію продуктів, які можна широко використовувати в упаковці сільськогосподарських, харчових продуктів, утилізації відходів, фармацевтичних, електричних приладів і товарів повсякденного попиту.

З місією «Допомогти зменшити глобальне забруднення пластиком і сприяти екологічному розвитку в світі» наша команда досліджень і розробок постійно впроваджує інновації та суворо дотримується стандартів виробництва. Усі наші продукти пройшли промислові стандарти компостування, сертифіковані європейським TUV та американським BPI. Мають не лише чудову продуктивність, але й незрівнянні переваги у зниженні споживання енергії та викидів вуглекислого газу (CO2). Наша продукція успішно вийшла на ринки Китаю, США, Італії, Німеччини, Канади, Японії, Фінляндії, Франції, Бразилії та інших країн. Попит на закордонних ринках залишається величезним.

НАША ФАБРИКА

КОМАНДА КОМПАНІЇ